Главная | Прайс | Контакты

Корисна інформація


Що таке КЕРАМОІЗОЛ?

КЕРАМОІЗОЛ це новий вид теплоізоляції, розроблений українськими винахідниками. Цей матеріал значно спрощує роботи по утепленню житлових, промислових, соціальних та бюджетних будівель та споруд, а також металевих елементів та конструкцій, чудово захищає від конденсату, промерзання чи перегрівання, тепловтрат трубопроводи різного призначення, від конденсату – металеві поверхні, відкоси, підходить в якості герметика для будинків із дерев’яного зрубу. Для досягнення необхідного ефекту Керамоізол достатньо нанести товщиною від 1 до 2 мм.

До складу КЕРАМОІЗОЛУ входять пустотілі керамічні мікросфери та наповнювачі, котрі дозволяють покриттю бути міцним, пожежобезпечним, та максимально рівномірно розподілятись по поверхні. Такий склад надає Керамоізолу властивостей відбивної теплоізоляції, тобто матеріал працює як двостороннє дзеркало.

Звідки взялася ця ідея?

Ця технологія була розроблена для американських космічних ракет “Шатл” ще кілька десятиліть тому. Оскільки для космічних розробок класичні громіздкі матеріали виявилися непридатними, то вчені були змушені шукати нові технології, які при невеликій товщині забезпечували б значний захист  від теплових, звукових та радіаційних хвиль. Саме цю ідею було взято за основу.

Але КЕРАМОІЗОЛ це повністю український продукт, що захищений патентом на винахід, усі матеріали та компоненти, а також виробництво є українським.

«КЕРАМОІЗОЛ» — екологічно чистий продукт який можна розводити водою (на водяній основі), що дозволяє працювати з ним в приміщеннях без додаткової вентиляції. Для зовнішніх робіт окрім водяного можна використовувати Керамоізол на лаковій основі, особливо взимку при температурі зовнішнього середовища менше +5°С. Матеріал наноситься як звичайна фарба (в 2-3 шари) за допомогою валика чи пензля, розпилювача високого тиску, призначеного для фарб з високою в’язкістю, звичайного краскопульту (при збільшенні діаметру сопла) на всі види поверхонь крім поліетилену. Товщина одного шару покриття — не більше 0,5 мм. Норма витрат матеріалу при одношаровому покритті — 1 л на 2 м2. Після нанесення відбувається полімеризація і сушка (повністю закінчуються через 24 години), після чого на утворений захисний шар можна наносити фарбу, шпаклівку чи оздоблювальні матеріали. Після полімеризації (висихання) матеріал працює в температурному діапазоні від -50 0 C до + 220 0 C, а також розроблено спеціальний високотемпературний склад, що працює до +700 0 C.

Покриття Керамоізол відноситься до групи займистості В1 (важкозаймисті), групи розповсюдження полум’я РП1 (не поширюють полум’я) групи горючості Г1 (низької горючості, групи димоутворювальної здатності Д2 (з помірною димоутворювальною здатністю). Постачається КЕРАМОІЗОЛ в герметично закупореній тарі в консистенції, готовій до використання. В випадку згущення суспензію необхідно розбавити водою (водяний), або ацетоном чи ацетатвмісними розчинниками для лакового  (не більше 15 % від вихідного об’єму розчину).

На додаток до високих теплоізоляційних характеристик нове плівкове покриття володіє чудовими звукозахисними властивостями.

Колір покриття — сірий/білий, але він може бути змінений введенням фарбуючих наповнювачів.

«Керамоізол» призначений для теплоізоляції промислових, адміністративно-побутових, комунальних будівель та споруд будь-якої форми складності, для зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель (бетоні, цегляні, керамічні, дерев’яні), фундаментів, автотранспорту, трубопроводів пару, гарячої води, водогрійного обладнання котелень; дахів авторефрежераторів, ангарів, нафтопроводів і нафтових цистерн. Цей матеріал захищає елементи стальних профільованих конструкцій, що використовуються в будівництві, від утворення на їх поверхні конденсату і захищає їх від корозії.

Йому властива чудова адгезія (зчеплення з поверхнею) до сталі (не менше 0,6 МПа), пластмас (за винятком поліетилену), бетону (не менше 1 МПа), цегли. При використанні покриття товщиною 3 мм в апаратних приміщеннях (компресорні, насосні камери і т. д.) повністю виключається утворення конденсату на стінах. Використання його в житлових приміщеннях також запобігає утворенню конденсату і грибкових колоній на стінах, підлозі і стелях. А енерговитрати на опалення приміщення в холодну пору року зменшуються не менш ніж на 30 %.

«Керамоізол» - морозостійкий (до -50 °С), що дозволяє використовувати його в якості термогідроізоляції морозильних камер, при цьому трудовитрати на створення покриття значно нижчі, ніж при формуванні термоізоляційного шару з пінопластових плит і гідроізоляції з руберойду і фольги.

Ми дбаємо про якість продукції, кожна партія продукції проходить ретельний контроль.

Саме тому при дотриманні технології нанесення покупець отримує гарантію від виробника 7 років.  

Промислове та цивільне будівництво
  (зовнішнє і внутрішнє застосування):

 1. стіни, підлоги, перекриття житлових, промислових, громадських та соціальних будівель і споруд;

 2. дахи житлових, промислових, громадських та соціальних будівель і споруд;

 3. металеві ангари, гаражі, складські та інші приміщення;

 4. балки кранів (захист від корозії, промерзання та роси / конденсату);

 5. мости (покриття Керамоізолом нижніх частин мосту знижує промерзання, захищає від корозії);

 6. трубопроводів систем опалення та гарячого водопостачання (зниження втрат тепла), трубопроводів холодного водопостачання (попередження опалення в літній період, захист від конденсату при точці роси);

 7. газові і парові трубопроводи;

 8. ізоляції і гідробар'єр швів панельних будівель і дерев'яних будинків.

Хімічна та нафтохімічна промисловість:

 1. нафто-і газопроводи (захист від корозії, перегрівання влітку, втрати тепла в зимовий період);

 2. цистерни і контейнери для зберігання та транспортування нафтопродуктів (відбиває сонячні промені);

 3. цистерни і контейнери для зберігання та перевезення легкозаймистих рідин і хімічних речовин.

Автомобільна, машинобудівна та суднобудівна промисловість:

 1. покриття пасажирських салонів старих автомобілів, вагонів і бокових стін суден та контейнерів зсередини (захист від корозії, запобігання промерзанню взимку та перегріванню влітку, звукоізоляція (для автомобілів);

 2. покриття днищ автомобілів, трюмів суден, (захист від корозії, від солі (для автомобілів взимку) та втрат тепла в зимовий період);

 3. рефреджераторів та холодильного обладнання;

 4. для контейнерів, суден, автомобілів ззовні (відбиває сонячні промені, захист від корозії, запобігання промерзанню взимку та нагріванню в літній час).

Інші способи застосування:

стаціонарне холодильні камери, елеватори і т.д.